Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/inex/domains/study-england.com.ua/tmp/sess_70e408c8a8b1c97d7f769239abe01010, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php on line 243

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php:243) in /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php on line 243

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php:243) in /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php on line 243

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/adm/inc/classes.php:243) in /home/inex/domains/study-england.com.ua/public_html/index.php on line 19
Навчання в Англії. Доступно та професійно - Study-England | Освіта в Великобританії - Study-England

Дітям Студентам та молоді Діловим людям

Навчання в Англії

Навчання в Англії

Компанія Study England пропонує вам навчання в Англії.
 
Переваги організації навчання в Англії нашою компанією:

  • Професійно - завдяки спеціалізації на одній країні, ми чудово знаємо навчальні заклади і маємо великий досвід в організації програм.
  • Економно - помірна вартість послуг дозволить зменшити витрати на поїздку.
  • Надійно - ви працюєте з одним досвідченим і постійним співробітником.
  • Зручно - можливість отримати консультацію і організувати програму незалежно від вашого місця проживання.

З повагою,
Максим Сомов, директор.

______________________________________________________________________________________________


.

Освіта в Англії - це найкраща інвестиція в майбутнє своєї дитини. Освіта в Англії дає можливість отримати як знання, так і важливі життєві навички. Розуміючи, яку перевагу надає навчання у Великобританії, все більше батьків відправляють своїх дітей здобувати освіту в Англії.

Дорослим освіта в Великобританії дає можливість покращити англійську мову за короткий строк або отримати освіту за бажаної спеціальності.

Study England пропонує навчання в Великобританії широким вибором програм: це і мовні курси в Шотландії, і вища освіта в Англії. На сайті ви знайдете конкретні рекомендації з вибору програми навчання у Великобританії. Ми пропонуємо цікаві варіанти навчання в Англії, які гармонійно поєднують потрібні знання та незабутні враження.

Курси англійської мови. Study England пропонує різні програми вивчення англійської в Англії: можливе навчання в Лондоні, Оксфоде, Кембриджі і Москвою. Освіта в Англії також може відрізнятися інтенсивністю курсу та різних аспектів програм навчання.

Середня освіта в Англії
. Ми пропонуємо навчання в Великобританії для школярів у престижних приватних школах-пансіонах. Широко відомий факт, що освіта у Великобританії є кращою в світі, що дає можливість дитині зробити важливий крок у побудові успішної кар'єри.

Вища освіта в Англії. Ми організовуємо вступ у всі ВУЗи Великобританії з різних спеціальностей. Освіта в Великобританії пропонується за такими напрямами як юриспруденція та економіка, фінанси та реклама та багато інших. Всупереч стереотипу про консерватизм навчання у Великобританії, сьогоднішнє навчання в Англії дуже сучасне і використовує самі провідні тенденції світу освіти. Ми з радістю порекомендуємо навчальні заклади, якщо ви захочете отримати вищу освіту у Великобританії, орієнтуючись на ваші потреби та побажання. Ми також допоможемо вам вступити до ВНЗ і організуємо поїздку для отримання освіти в Англії.

Бізнес освіта у Великобританії. Ми організовуємо вивчення англійської мови в Англії в невеликих групах і в перевірених школах, що мають великий досвід роботи з діловими людьми. Під час навчання в Великобританії ви також можете вибрати спеціалізовану програму: англійська для фінансистів, юристів та інші напрямки. Якщо у вас вже є мовна база, навчання в Англії допоможе вам знати мову досконало. Якщо у вас тільки базовий рівень знання англійської мови - освіта в Великобританії дозволить досягти значного прогресу за короткий термін.

Практика + навчання у Великобританії. Ми пропонуємо програми, під час яких освіта у Великобританії по
єднується з практикою за обраною вами спеціальністю. Перша половина програми навчання в Англії має на увазі вивчення англійської мови, а друга половина - проходження практики в британській компанії. Практика дозволить закріпити навички спілкування англійською та отримати цікавий досвід роботи, що робить програму навчання у Великобританії удвічі більш цінною.

Навчання в Англії - сімейні курси. Ми пропонуємо програми навчання в Англії дітей разом з батьками. Дані програми навчання в Великобританії пропонуються британськими школами вже довгий час і отримали заслужену популярність. Навчання проходить в різних групах: дорослі та діти окремо, але в той же час в одній школі. Сімейні курси навчання в Англії дають можливість поєднати приємне з корисним: отримати якісну освіту і відпочити, подивитися Англію.

Освіта в Лондоні - детально про можливості навчання в столиці Англії.

Освіта в Великобританії - переваги.

  • Навчання у Великобританії - це престижно. Сьогодні все частіше молоді люди прагнуть здобути освіту у Великобританії. Їх приваблює перспектива зробити успішну кар'єру - як за кордоном, так і в своїй країні.
  • Освіта в Англії є дуже високої якості. Багато студентів, навчаючись в британських університетах, відзначають високу кваліфікацію викладачів та найсучасніше обладнання.
  • Освіта в Великобританії дає прекрасну можливість вирости культурно і розширити кругозір.

Можемо зробити висновок, що освіта в Англії - це можливість забезпечити блискуче майбутнє собі і своїм дітям.

Загальну інформацію з приводу навчання за кордоном ви можете знайти тут.

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| АрхівWarning: Unknown: open(/home/inex/domains/study-england.com.ua/tmp/sess_70e408c8a8b1c97d7f769239abe01010, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/inex/domains/study-england.com.ua/tmp) in Unknown on line 0