Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Badminton school

Badminton school

Місцезнаходження: Брістоль, західна Англія
Рік школи: школа для дівчат
Кількість учнів: 448 (189 на пансіоні)
Програми: GCSE, A-level
Вік:

3-18 років

Результати A-levels: 73% (оцінка А)
Вартість навчання і проживання за 1 рік

20430-30840 фунтів (на пансионі)
7320-16440 фунтів (без пансіону)

Badminton School - школа-пансіон для дівчаток, розташована в одному з найбільш відомих студентських міст Західної Англії - Брістолі. За свою історію півторавікову Badminton School, заснована в 1858 році, щорічно підтверджувала статус елітарного навчального закладу. Головними принципами, якими керується викладацький та адміністративний склад, є індивідуальний підхід до кожної учениці, найвищі вимоги до академічних знань і батьківська турбота. Все це дає тільки позитивні результати. Безліч великих жінок, серед яких і Індіра Ганді, здобули освіту саме в цій школі.

Навчання. Програма навчання в Badminton School досить різнопланова. Вона заснована на національній освітній програмі, проте має певну гнучкість, завдяки якій можна задовольнити індивідуальні інтереси і потреби кожної учениці. Серед предметів, що вивчаються і математика, і іноземні мови, і географія, і англійська мова та література, а також релігієзнавство, музика, мистецтво та багато інших предметів. Різноплановість і високий рівень викладання дають дівчаткам знання, які допомагають їм успішно здавати випускні іспити. Щорічно абсолютна більшість учениць надходить в кращі вузи країни, зокрема, Оксфорд і Кембридж.

Проживання. Учениці проживають в затишних котеджах по кілька чоловік у кімнаті. До їхніх послуг представлена ​​вся необхідна меблі та техніка, які створюють комфорт в навчанні і відпочинку. Крім пансіону, є можливість проживання в сім'ях. Дівчата, які живуть в сім'ях, отримують такий же доступ до шкільних заходів, як і учениці, які проживають в пансіоні.

Позакласні заходи. Дозвілля учениць Badminton School насичене і яскраве. Дівчата самостійно вибирають, в якій сфері вони бажають розвиватися. Це може бути мистецтво, оскільки в школі діють студії живопису, танців, фотографії, дизайну, а також театральна студія та багато іншого. Також коледж піклується про фізичне здоров'я учениць. У школі є басейн, тенісні корти, зал з тренажерами. Дівчата можуть грати у футбол, волейбол чи хокей на траві, займатися в студіях фехтування, йоги, аеробіки, брати уроки дзюдо та інших бойових мистецтв.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Керівництво школи зосереджено на ефективній роботі, сприяє задоволенню потреб учнів. Приємно дивує високе моральне, соціальний і культурний розвиток учениць Badminton School. Всі школярки демонструють успіхи в листі, читанні, аудіюванні, а також математики. Учениці досягають вершин у науковій діяльності, деякі з них закінчують школу екстерном. У викладанні, яке знаходиться на відмінному рівні, застосовуються різні системи оцінювання та новітні методики навчання. Взаємовідносини учень-учень, а також викладач-учень дуже теплі, що сприяє створенню атмосфери взаємодопомоги та підтримки. Батьківська турбота персоналу школи і хороші відносини з батьками учениць також благотворно впливають на процес навчання. Грамотне управління коледжем дозволяє будувати реалістичні плани, ставити ученицям конкретні цілі і готувати їх до життя.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів