Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Blundell's School

Blundell's School

Образование в Англии

Місцезнаходження: Місто ТівертоТівертон, графство Девон (2,5 години від Лондона, південно-західна Англія)
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 584 (224 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level

Вік: 11-18 років
Результати A-level: 53% (оценка А)
Стоимость обучения и проживания за год: 19260-28200 фунтів (на пансіоні)
11490-18195 фунтів (без пансіону)

Blundell's School була заснована в 1604 році. Це одна з найстаріших і найбільш значимих шкіл Західної Англії з багатовіковими традиціями навчання і формування у вихованців загальнолюдських цінностей. Місце розташування школи в тихій і спокійній, майже сільській, місцевості створює для учнів безпечне середовище, позбавлене стресів і тиску мегаполісів, а завдяки багатонаціональному колективу і широким поглядам, прийнятим тут, атмосфера провінціалізму в школі відсутня.

Навчання. Академічні стандарти школи високі. Більше 95% її випускників продовжують навчання в університетах, з них 5% - в Оксфорді та Кембриджі. Серед предметів, пропонованим до вивчення старшокласникам, - економіка, латинська і грецька мови, а спеціалізований департамент TESOL пропонує додаткові заняття англійською мовою для іноземних учнів, кількість яких ніколи не перевищує в школі 40 чоловік. Це дає школі можливість легко інтегрувати іноземних дітей в англомовне середовище. Обладнання, що використовується в процесі навчання, відповідає новітнім стандартам. Наприклад, у школі є новий IT-центр, лабораторія з обладнанням для тестування ДНК, професійно обладнаний театр, студія графічного дизайну, центр музичних технологій, а також недавно оновлена ​​сучасна бібліотека.

Проживання. У 2004 році було завершено будівництво спеціальної резиденції для старших учнів (2-й рік навчання по A-Level), де у кожного є своя окрема кімната, ванна і доступ до Інтернету. Метою будівництва окремої резиденції для старшокласників була потреба допомогти молодим людям адаптуватися до дорослого життя, навчити їх самостійності, підготувати до незалежної і дорослого життя в гуртожитку в британському університеті.

Спорт і мистецтво. Школа чудово оснащена навіть за стандартами набагато більш великих організацій, зокрема, йдеться про спортивних залах, приміщеннях для театральних та музичних занять. На території школи площею в 35 гектарів знаходяться просторі спортивні майданчики, поля для гри у футбол, крикет, тенісні корти та басейни.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Blundell's School можна назвати цілком успішною в плані створення сприятливого середовища для досягнення всіх поставлених цілей. У школі царює атмосфера турботи, дружелюбності, спільності, взаємоповаги і ввічливості. Дуже сильний акцент ставиться на духовне, моральне, соціальний і культурний розвиток. Учні представлені багатьма національностями, що говорить про широких міжнародних перспективах. Система піклування тут дуже міцна, заснована на дружбі. Іноземним школярам надається всіляка підтримка в освоєнні англійської мови. Однак хотілося б порекомендувати ввести більш різноманітні методи навчання, заохочувати незалежне мислення. Академічна підготовка школярів перебуває на високому рівні. Але варто відзначити, що заохочення прагнення вивчати більше, ніж того вимагають іспити, тут застосовується лише частково. Школа має непогану базу для надання учням перспектив розвитку усього спектру їхніх талантів. Місцеве співтовариство дає школярам можливість працювати. Відмінний зв'язок з батьками. Управління знаходиться на вищому рівні. Однак наукові відділи співпрацюють один з одним слабко. Загальне враження від закладу: школа із чіткою метою та конкретно визначеними програмами розвитку.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів