Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Clifton College

Clifton College

Образование в Англии

Місцезнаходження: Брістоль, Західна Англія (2,5 години від Лондона)
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 1282 (389 на пансіоні)
Програми:

GSCE, A-level, IB

Вік: 3-18 років
A-level: 52% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 23175-31500 фунтів (на пансіоні)
8340-21870 фунтів (без пансіону)

Сlifton College - одна з найвідоміших шкіл-пансіонів в Англії, заснована в 1862 році. Щорічно в цей коледж їдуть навчатися діти з 30 різних країн, і основним завданням викладачів є повне залучення учнів в життя школи. Кліфтон унікальний тим, що тут зберігся дух традиційного англійського пансіону, але при цьому школа відкрита і новим віянням.

Навчання. Школа має високі стандарти навчання, в ній однаково розставлені акценти у вивченні літератури, мов, мистецтва і наук. Іноземні студенти, для яких англійська мова не є рідною, можуть брати додаткові уроки англійської в рамках навчальної програми. Clifton College - надзвичайно комп'ютеризована школа, комп'ютерів тут - по одному на кожного студента. Більшість випускників здобувають вищу освіту в бажаних університетах і кожен рік більше 10% учнів надходять в Оксфорд чи Кембридж.

Проживання. За останні кілька років усі будівлі в школі були відремонтовані за сучасними стандартами. Під час навчання діти живуть у будинках-пансіонатах. Їх всього 7 (4 для хлопчиків, 3 для дівчаток), по 60 чоловік в кожному. У кожному будинку-пансіонаті живе старший співробітник школи, який доглядає за дітьми.

Спорт і мистецтво. Коледж пропонує широку та різноманітну програму ігор, заходів і подій, які доповнюють і зміцнюють навчання. Це можуть бути мистецтва, спортивні заходи, активний відпочинок (стрільба з лука, скелелазіння, дайвінг), проведення конкурсів між будинками-пансіонатами і багато іншого. Діти, що навчаються в Кліфтоні, можуть займатися в таких гуртках і секціях як хор, оркестр, балет, шахи, інформаційні технології, риторика, риболовля, фотографія. На території коледжу є власний театр, який вміщає 350 глядачів.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Школа успішно досягає своїх цілей і прагнень у моральному вихованні своїх учнів і повазі ними культурного, релігійного й соціального розмаїття. Атмосфера сприяє чесності, довірі і повазі. Школа прагне до підвищення результатів учнів, широко пропагує участь у мистецтві та спорті. У школі індивідуальний підхід до студентів, яким вона надає можливість всебічного освіти. Викладачі та обслуговуючий персонал харектерізуются як цілеспрямовані, талановиті, з високим культурним рівнем люди, забезпечує всім студентам дуже якісну допомогу. Академічні досягнення високі, батьки дуже задоволені рівень надаваних освіти, а учні високо цінують всі можливості, які їм доступні.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів