Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Dauntsey's school

Dauntsey's school

Образование в Англии

Місцезнаходження: сільська місцевість в західній Англії
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 771 (309 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level

Вік: 11-18 років
Результаты A-level: 63% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 30675 фунтов (на пансіоні)
16050 фунтов (без пансіону)

Будучи однією з лідируючих шкіл Англії, Dauntsey's School стабільно входить в двадцятку найбільш рейтингових шкіл Англії, що пропонують спільне навчання. На даний момент у школі навчається близько учнів 11-18 років, з них близько третини проживають на території школи - інші школярі живуть неподалік разом з батьками. Більшість учнів школи - британці, але Dauntsey's вітає іноземних дітей і на сьогоднішній день у школі навчаються представники 70 національностей.

Навчання. Школа пропонує серйозний ряд основних предметів за шкільною програмою поряд з різноманітними позакласними заняттями і гуртками. Для успішного навчання в розпорядженні школи знаходиться найсучасніше обладнання, бібліотека, комп'ютерний центр, сучасні музична студія та школа мистецтв. Щорічно випускники школи вступають у провідні університети Англії, включаючи Оксфорд і Кембридж.

Проживання в школі-пансіоні припускає розміщення в 3-4-х місцевих кімнатах. Тут дитині буде надано повний пансіон, що включає в себе сніданок, обід і вечерю. По сусідству з дітьми живе хаусмастер, який наглядає за школярами. У кожної дитини є персональний куратор, що стежить за успішністю і допомагає у вирішенні проблем.

Спорт і мистецтво. Школа має своєму розпорядженні прекрасні можливості для занять спортом. Умови включають критий басейн, майданчики для занять легкою атлетикою та іншими видами спорту, спортивний зал, корт для гольфу. У школі проходять заняття зі спортивного орієнтування: велика територія школи дозволяє це робити. Позакласні гуртки включають вивчення англійської історії і дискусійне суспільство. Надаючи великого значення творчому розвитку дітей, школа пишається значними успіхами в цій області. Школярі беруть участь у театральних постановках, школа мистецтв дозволяє займати малюванням, фотографією і керамікою.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Dauntsey's School є школою з великою кількістю переваг і відсутністю будь-яких серйозних недоліків. Серед її сильних сторін можна назвати видатні якості керівництва та управління, працьовитих і відданих своїй справі працівників. Також немаловажна й освітня діяльність, яка забезпечується не тільки в межах класної кімнати, але і поза неї. У школі панує тепла і сприятлива атмосфера, яка в чималому ступені залежить від відмінного піклування. Останнє, зокрема, проявляється в наявності привабливих об'єктів в бездоганному стані. Ці переваги з ентузіазмом схвалені учнями та їх батьками. Головну мету школи - створення такої атмосфери, в якій викладачі та учні зможуть виконувати свої обов'язки, залишаючись чемними, уважними і лояльними один до одного, - можна вважати повністю досягнутою.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів