Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Ellesmere College

Ellesmere College

Образование в Англии

Місцезнаходження: Графство Шропшир (3 години від Лондону)
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 582 (245 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level, IB

Вік: 7-18 років
Результаты A-level: 13% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 21564-26955 фунтів (на пансіоні)
9756-15975 фунтов (без пансіону) 

Ellesmere College був заснований в 1879 році, акредитований Британською Радою. Школа входить в групу англійських шкіл Woodard Schools, заснованих в 19 столітті Натаніель Вудард, які були покликані забезпечити утворення, що базується на високих моральних принципах і християнських переконаннях.

Навчання. На ступені GCSE діти зазвичай вивчають 9 предметів, але існує можливість вибрати меншу або більшу кількість занять, все залежить від особистого потенціалу учня. Програма A-levels також складається з урахуванням індивідуальних особливостей учнів. Розклад, що включає зазвичай 3-4 предмети, завжди можна розширити, вибравши додаткові завдання. Школа пропонує умови як класичного англійського освіти A-level, так і міжнародного бакалаврату (IB), на якому учні вивчають шість предметів, по закінченні курсу складають іспити і пишуть дисертацію. Що стосується безпосередньо предметів, в Ellesmere вивчають математику, англійську, літературу, природничі науки, мови, музику, драму та інші - всього більше 20 найменувань.

Проживання. Живуть учні в резиденції школи. У молодших класах студенти в основному живуть в стандартних кімнатах на 3-4 особи. На програмі Sixth Form студенти живуть в кімнатах на двох, стандартних і з особистої ванною. У резиденціях є невеликі кухні для приготування легких закусок. У самій же школі є їдальня, де студенти снідають, обідають і вечеряють.

Спорт і позакласні заходи. Школа має величезну територію і прекрасне оснащення: поле для гольфу, шість тенісних кортів, майданчики для стрільби, власний театр. Учні Ellesmere College активно займаються різними видами спорту: бадмінтоном, настільним тенісом, катанням на каное, гольфом, туризмом, вітрильним спортом в сезонний час (школа має власні човни в клубі Shropshire Sailing Club, який знаходиться в 1 милю їзди від Ellesmere), а також стрільбою, сквош, плаванням. Крім цього школа пропонує учням хокей, легку атлетику, баскетбол, крикет, регбі та футбол. Також, для школярів організовано багато клубів за інтересами: бридж, танці, ораторське мистецтво, шахи, ліплення, виготовлення прикрас, мистецтво, текстиль, кулінарні, малюнок, дика природа.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Ellesmere College демонструє сильне почуття спільності, підкріплене християнськими цінностями, а також висловлює глибоку стурбованість кожним індивідуумом, повністю виконує всі поставлені цілі. Відзначено відмінне розміщення для школярів. Учні різного віку
піклуються і підтримують один одного, чудово справляються з великою кількістю обов'язків, покладених на них. Високий рівень піклування проявляється як в ретельному контролі, так і в індивідуальній підтримці викладачів та інших співробітників школи, які високо цінують учнів. Ellesmere College активно залучає батьків у процес навчання дітей. Співпраця школи з ними, а також з місцевим співтовариством дає прекрасні результати. Обширна навчальна програма доповнюється відмінними позакласними заходами, в яких учням часто вдається досягти найвищого рівня розвитку, окрема увага приділяється молодшим школярам. Запорукою успіху учнів є індивідуальний підхід і підтримка, які забезпечує персонал школи, а також, більшою мірою, відмінне викладання, що надає дітям можливість самоосвіти. Однак в меншій кількості випадків викладання ведеться не відповідно до можливостей школярів, самостійна робота дітей дещо обмежена, існує слабка зворотний зв'язок. Основою якісної діяльності школи є грамотне керівництво та управління. Відзначено розуміння мети навчального закладу, чітке бачення перспектив, а також комплексний підхід до вирішення завдань. Закінчивши школу, учні виходять зрілими, повноцінними людьми, які вміють співіснувати з оточуючими і розуміють себе, вони добре підготовлені до дорослого життя.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів