Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Образование в Англии

Місцезнаходження: Доркінг, графство Саррей, недалеко від Лондона
Тип школи:

A-level коледж спільного навчання

Кількість учнів: 337 (303 на пансіоні) 
Програми:

GCSE, A-level

Вік: 11-18 років
Результаты A-level: 59% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 35175 фунтів (на пансіоні)
22401 фунт (без пансіону)

Нurtwood House - відносно молода школа. Була заснована в 1970 році і вже в перші роки існування завоювала велику популярність. Те, що в школі вчаться тільки старшокласники, створює унікальну атмосферу справжньої дорослому житті. При всій демократичності, в школі суворі правила поведінки, яким зобов'язані дотримуватися усі учні.

Навчання. Нurtwood House пропонує 22 предмета на A-level - бухгалтерська справа, мистецтво, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська література, французька і німецька мови, історія, право, математика, аудіовізуальна інформація, музичні технології, малюнок, фізика, психологія, соціологія , іспанська мова, текстильна промисловість, сценічне мистецтво. У школі дуже серйозно стежать за успіхами кожного учня. У Hurtwood House розробили систему щотижневого моніторингу успішності, завдяки якій усі проблеми з навчанням вирішуються на самому початку, і вже багато років випускники стабільно показують найкращі результати на іспитах.

Проживання. Школярі проживають у затишних студентських резиденціях. У розпорядженні хлопців комфортабельні кімнати на 1-3 людини, кухня, оснащена сучасною технікою, вільний доступ в інтернет. Кімнати на одну людину дістаються найкращим студентам в якості нагороди за гарне навчання.

Спорт і мистецтво. Спорт - важлива частина шкільного життя в Hurtwood House. Хлопці можуть вибрати серед великого різноманіття спортивних активностей саме те, що цікаво їм. На вибір школярів - хокей, регбі, сквош, футбол, баскетбол, плавання, фітнес, кікбоксинг, йога, верхова їзда та багато іншого. Hurtwood House - прекрасне місце для талановитих дітей, оскільки школа дуже відома програмами з мистецтва. Шкільна програма театральної майстерності визнана кращою у Великобританії. Театральні постановки вражають зрілістю гри і професіоналізмом. Більше третини студентів бере активну участь у роботі шкільного театру. Музична студія в Hurtwood House також дуже відома. Хлопцям надається можливість записувати музику на професійному обладнанні, вивчати останні музичні технології та влаштовувати відмінні музичні шоу.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Нurtwood House повністю відповідає баченню свого керівника. Цей навчальний заклад зі сприятливою атмосферою, який знаходиться в ніші між школою та університетом. Підтримується баланс між наданням студентам можливості самостійно розвиватися, ставленням до них, як до дорослих, і обережністю, турботою керівництва і наглядом. Навчальний план сучасний і доповнений великою кількістю прекрасних позакласних заходів. Завдяки міжнародному характеру школи і гнучкій системі викладаються предметів тут навчаються студенти різних національностей. Більшість учнів успішно проявляє себе на державних іспитах і має можливість отримати якісну вищу освіту. Багато уваги приділяється викладанню мистецтв і економіки, а також бізнес-досліджень. Студенти відрізняються зрілістю і чіткою позицією щодо свого майбутнього. Вони із задоволенням беруть участь в культурному житті школи. Такі переваги Нurtwood House є результатом наданих послуг незмінно високої якості. Студенти зобов'язані своїм успіхом відмінною системою навчання. Однак деякі викладачі занадто концентруються на строгих екзаменаційних вимогах. Особливість даної школи - деталізація і глибина оцінки. Якість керівництва і піклування перебуває на високому рівні. Викладачі та інші працівники школи приділяють багато уваги студентам, їх соціальному забезпеченню, охороні здоров'я і безпеці. У роботі школи є і кілька недоліків, про які повідомили керівництву. Зв'язок між співробітниками закладу та батьками дуже міцна, проте відносини з місцевим співтовариством обмежені. Школа має висококласний персонал. Керівництво та управління вельми ефективні, але контроль дотримання нормативів з оплати носить несистематичний характер.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів