Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Lancing College

Lancing College

Образование в Англии

Місцезнаходження: Лансінг, Західний Сассекс (близько півтора години їзди від Лондона)
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 759 (348 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level

Вік: 13-18 років
Результаты A-level: 62% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 29988 фунтов (на пансіоні)
20997 фунтов (без пансіону)

Lancing College, один з провідних приватних коледжів Великобританії, заснований в 1848 році товариством Лансинга як християнська школа з англіканськими традиціями. Школа має дуже зручне розташування відносно Лондону, оточуючих Лондон графств і південного узбережжя. Звідси легко дістатися по швидкісній автотрасі до аеропортів Хітроу або Гатвік.

Навчання. У класах вчаться не більше 22 осіб. Предмети викладаються на найвищому рівні, що дозволяє випускникам коледжу поступати в кращі університети, включаючи Кембридж і Оксфорд. В середині кожного семестру Learning-support coordinator складає подібний звіт про успішність кожного учня. Це дає можливість своєчасно надати учням необхідну допомогу в засвоєнні навчального матеріалу.

Проживання. Студенти проживають в пансіоні: всього на території школи сім будинків, чотири для хлопчиків і три для дівчаток. У кожному будинку в середньому живе близько 60 чоловік. Молодші учні живуть по кілька чоловік у кімнаті. Хлопці старшого віку живуть в окремих кімнатах, що дає можливість краще розподіляти свій робочий час. У кожному будинку є бібліотека і комп'ютерний центр. Так само в будинках є кухні, автомати швидкого харчування, телевізори, відео та ігри. Студенти зазвичай обідають в загальних їдалень за принципом самообслуговування.

Спорт і мистецтво. В залежності від пори року хлопчики воліють футбол, хокей або крикет. Дівчатка зазвичай вибирають хокей, волейбол або лакросс. Крім цього, можна займатися гольфом, плаванням, кросом, фехтуванням, тенісом, атлетикою, баскетболом, бадмінтоном, настільним тенісом, стріляниною, вітрильними видами спорту і віндсерфінгом. Більше половини студентів Lancing College грають на музичних інструментах у складі 7 музичних ансамблів, включаючи оркестр і камерні колективи, та складають іспити з музики. Коледж славиться чудовою церквою, хором і оркестром. У театрі і драмі можуть брати участь студенти на рівнях GCSE і A-level, а драматичні студії в гуртожитках залучають студентів до участі в театральних постановках. Також вивчаються фотографія, кераміка або гончарна справа (pottery).

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Lancing College відрізняється дуже гарним управлінням. Рада керівників вносіт прекрасний внесок у розвиток школи, особливо в областях стратегічного планування та фінансового управління, виступає в якості зберігачів традицій і цілей школи. Керуючі беруть активну участь у житті школи, якісно виконують свої функції і серйозно ставляться до покладених на них обов'язків, допомагають у критичних ситуаціях і несуть відповідальність за коледж. Після останньої перевірки пройшла помітна реорганізація, керівництво стало більш суворим, висуває нові вимоги до дітей і співробітникам. Особлива увага приділяється безпеці та охороні праці, всі вимоги та їх дотримання розглядаються і затверджуються щороку. Організований комітет, який забезпечує належну взаємодію керівних органів і персоналу. На всіх засіданнях співробітники демонструють свої презентації. Керівник школи є членом професійних організацій і використовує це для підвищення кваліфікації. Зв'язок між керуючими і школою дуже хороший.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів