Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Навчання в Лондоні

Лондон - одне із найцікавіших міст світу і навчання в Лондоні - відмінний шанс познайомитися з цим містом. Коли ви приїдете на навчання до Лондону, вашому погляду відкриється ультрасучасна і неймовірно динамічна європейська столиця. Для тих, хто любить рух великих міст, галереї, театри і клуби навчання в Лондоні підходить ідеально.

Відомо, що Англія пропонує найякіснішу і престижнішу освіту в Європі, і саме в Лондоні сконцентирована головні навчальні заклади країни! Навчання в Лондоні - це доступ до найсучасніших знань і передових технологій. Яку б осіту Ви не прагнули отримати, Лондон в змозі задовольнити самого вимогливого студента.

Курси англійської в Лондоні

Столиця Англії пропонує широкий вибір курсів англійської мови. Мовне навчання в Лондоні пропонується:

  • Дітям - програма поєднує навчання з розважальними заходами та екскурсіями;
  • Студентам - курси англійської мови загальної спрямованості і бізнес англійська;
  • Діловим людям - загальний і бізнес англійську мову. Спеціалізовані курси для юристів, фінансистів і фахівців інших напрямів.

Навчання в школах Лондона

Іноземні діти можуть отримати середню освіту в Лондоні, навчаючись у приватних школах-пансіонах. Оскільки школи займають величезну територію, навчання проходить не в самому Лондоні, а скоріше на околиці міста, у передмісті. Перевага навчання в Лондоні - близькість до міжнародних аеропортів, що спрощує дитині поїздку додому на час канікул.

Навчання в університетах Лондона

Всесвітньо відомі ВНЗ Лондона дають прекрасну освіту по самих різних спеціальностях: мистецтво і дизайн, менеджмент та маркетинг. Навчання в Лондоні дещо коротше, ніж у України: зазвичай це тільки 3 роки бакалаврату і 1 рік магістратури. Навчання в Лондоні націлене на отримання студентом практичних навичок, щоб після закінчення освіти молодий спеціаліст зміг швидко знайти роботу.

Спеціалізована освіта в Лондоні

У Лондоні ви можете відвідати короткостроковим курси по фото мистецтва та дизайну моди, тренінги з управління персоналом і інтенсивні юридичні курси англійської мови з відвідуванням судів. Навчання в Лондоні дуже різноманітна і кожен може вибрати собі курс за смаком і можливостям.

Освіта в Лондоні дає можливість розширити кругозір, завести нових друзів з усього світу, налагодити ділові зв'язки. Це чудовий досвід, який запомнітcя назавжди.

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів