Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Приїхав в універ? Ось що потрібно зробити тепер.

Дата: 2016-10-07
Зараз більшість нових студентів по всій Великобританії приїхали в свій університет в новому місті і знаходяться в розпалі тижнів для новачків.

Наступні поради я дізнався від студентів під час моєї кар'єри. Я займаюся організацією студентського проживання і бачив студентів що борсаються і процвітають в новому житті в універі. Ось що я рекомендую тобі зробити зараз, щоб ти отримав від свого університетського життя кращий досвід:

1. Домашній комфорт. Ти можеш бути в тисячах миль від домашнього затишку, але це не означає, що ти повинен вести себе в новій кімнаті наче ти її у когось позичаєш. Повісь фотографії твоїх друзів і сім'ї, купи постільну білизни, яка тобі дійсно подобається, лампу і інші кімнатні аксесуари. Приїзд до університету може здатися ураганом; створи спокійну, домашню атмосферу, в якій ти можеш відпочити, коли тобі це потрібно.
2. Рецепти легкого приготування їжі. Не попадайся в студентську пастку з постійним фастфудом і макаронами. Готувати легко, чесно. Тому, якщо у тебе є кухня, використовуй її щоб відточити свою майстерність кухаря. Візьми пару кулінарних книжок з простими рецептами і починай творити. Ще краще, передзвони додому і дізнайся рецепти твоїх улюблених страв.
3. Стіна натхнення. Вчитися може бути складно (в незалежності від того, що говорять люди), тому створи стіну натхнення. Фотографії минулого літа, плани на майбутнє - все, що викликає у тебе посмішку і мотивує має бути там, щоб підтримувати тебе позитивним.
4. Миючі засоби. Нудно, але це правда. Якщо в обраному тобою місці не проводиться щотижневе прибирання, переконайся, що ти стежиш за кімнатою і у тебе є всі необхідні миючі засоби. Студенти дуже швидко захаращують місця проживання, і ти ж не хочеш, щоб всі почали уникати твою кімнату.
5. Ліки. Новачки хворіють на грип, похмілля так само зустрічається часто. Ми пропонує тобі мати під рукою аптечку з найнеобхіднішим для моментів, коли ти відчуєш себе погано. Нікому не потрібен похід в аптеку під час хвороби з високою температурою.
6. Час побачити місто. Завжди варто приділити достатньо часу знайомству з новим містом. Де знаходяться ті будівлі, куди тобі потрібно ходити? Як швидше до них дістатися на автобусі або пішки? Довідайся все раніше, це допоможе тобі швидше відчути себе як вдома.
7. Приєднуйся до гуртків. Це відмінний спосіб знайти друзів, які поділяють твої інтереси, також як і спробувати щось, чого ти ніколи не робив до цього. Також, ходи на заходи, що проходять в студентському гуртожитку, такі як, наприклад, груповий перегляд фільмів або святкування національних або міжнародних свят зі своїми друзями і сусідами.
8. Радій! Якщо ти дотримуєшся цих простих порад, ти матимеш можливість сконцентруватися на найважливішому - веселому проведенні часу. Ти можеш жити, як ти сам цього хочеш, заводити нових друзів, дізнатися речі, які ти б не знав, живучи вдома. Це час бути незалежним, скористайся ним!

Джерело:  http://www.huffingtonpost.co.uk/  

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів