Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Безпека в Лондоні - гід для іноземних студентів

Дата: 2016-10-11
Хоча Лондон - велике місто, він цілком безпечний. Іноземні студенти та їх батьки часто хочуть знати наскільки безпечно навчатися в іншій країні, тому нижче приведена інформація та підказки, які допоможуть бути в безпеці, навчаючись в Лондоні.

Студентський гуртожиток

Більшість іноземних студентів, коли вони приїжджають вчитися в Лондон, живуть в студентських гуртожитках на території університету або в приватних резиденціях для студентів. Це безпечні варіанти проживання, оскільки дані місця управляються університетом або шанованими приватними компаніями. Вхід в студентські квартали можливий тільки за студентськими картками і служба безпеки чергує на місці 24 години на добу.

Ваші особисті речі

Студентам рекомендується брати страховку на особисті речі. Це дозволить застрахувати ваші цінні речі, такі як ноутбук, мобільний телефон на випадок крадіжки. І хоча університетські гуртожитки і кампуси вважаються в цілому дуже безпечними, страховка дозволить відчувати себе спокійніше. Студентам також не варто носити з собою занадто багато готівки. Замість цього варто скористатися дебітними або кредитними картами. Безготівкова оплата широко поширена в магазинах, ресторанах, кінотеатрах та інших закладах Великої Британії.

Поїздка в і з Великобританії

Ваш паспорт і віза дуже важливі, тому варто переконатися, що вони знаходяться в безпечному місці, в ідеальному випадку на вашому тілі, під час вашої поїздки. Коли ви не в дорозі, зберігайте паспорт в якомусь безпечному місці у вашій кімнаті. Не забудьте прикріпити багажну бирку до ваших сумках, написавши на ній адресу вашого проживання в Британії, щоб багаж можна було легко доставити, якщо ви втратили його під час транзиту.

Особиста безпека в Лондоні

Незважаючи на значні розміри, Лондон вважається безпечним містом. Особливо центр, де ви можете гуляти на самоті або зі своїми друзями і відчувати себе в безпеці. Звичайно, потрібно приймати загальні запобіжні заходи і уникати одиноких прогулянок вночі в пустельних районах міста. Лондонська транспортна система працює вдень і вночі, що дозволяє легко і безпечно дістатися додому в будь-який час доби. Служба безпеки і транспортна поліція доступні на всіх станціях і ви можете повідомити про будь-якому залишеному багажі або підозрілу поведінку. Ліцензовані таксі також працюють у всіх частинах міста.

Рух транспорту в Лондоні

Нарешті пам'ятайте, що рух у Великобританії лівосторонній. Це відрізняється від багатьох країн світу, тому туристи і новоприбулі студенти повинні бути обережними, переходячи дорогу. Дороги забезпечені знаками «дивіться наліво» або «дивіться направо», щоб допомогти вам безпечно перейти на інший бік вулиці. На багатьох перехрестях є світлофори, дочекайтеся зеленого світла, перед тим як переходити дорогу.

 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів