Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Університет Аберіствайта запускає новий кампус на Маврикії

Дата: 2016-10-20

Уельський університет пропонує справжню спокусу для потенційних студентів: рік навчання за кордоном в новому кампусі університету на острові Маврикій, що знаходиться в Індійському океані.

Університет Аберіствайта оголосив про відкриття нового кампусу і запуску чотири нових бакалаврських і однієї магістерської програми.

Дані курси, які повинні бути схвалені університетською радою та Освітньої Комісією Маврикія, будуть викладатися в КіберСіті, в 15 км на південь від столиці острова Порта Луї.

Крім самого університету, існують плани побудувати спільно з Бостон Кампус Лімітед сучасний кампус для проживання до 2000 студентів у Військовому Кварталі, в 12 км від столиці острова, який повинен відкритися роком пізніше.

Студенти університету Аберіствайта кампусу Маврикію матимуть той же статус, що і їхні колеги в Аберіствайте і після успішного закінчення курсу зможуть отримати диплом університету.

Той, хто захоче перевестися з Аберіствайта на Маврикій, зможуть це зробити. Студенту буде запропоновано вибір спеціальностей після успішного закінчення поточного курсу.

Професор Апріл МакМахон каже: «Даний розвиток безпосередньо відповідає нашим стратегічним цілям «Створення можливостей » і « Залучення в світ»за допомогою «пошуку співпраці на національному та глобальному рівнях». Університет Аберіствайта на Маврикії є прекрасним прикладом того, як ми даємо можливість тим, хто цінує якість британської освіти і її диплом, вчитися в регіональних хабах або партнерських інституціях, які ми в свою чергу робимо доступними для потенційних студентів».

Джерело: http://www.huffingtonpost.com

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів