Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Техас збирається дозволити студентам носити зброю в прихованому вигляді в університеті

Дата: 2016-10-25
Техас планує вжити заходів, які дозволять носіння зброї в прихованому вигляді студентами на території університетських кампусів. Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях.

Незважаючи на те, що різні студентські групи і лідери техаських коледжів засудили пропозицію, вона прогнозовано була підтримана групами за право носіння зброї і Ресбуліканцамі в Сенаті. Поправка пройшла більшістю 20 до 11, повідомляє Associated Press.

Біль має пройти фінальне голосування в четвер, і якщо він буде схвалений, це дозволить студентам проносити заховану зброю з собою в університет. У той же час, приватні вузи зможуть продовжувати забороняти проносити зброю.

Глава Техаської Університетській Системи Уилльям МакРейвн, колишній спецназівець, під командуванням якого був організований успішний рейд по ліквідації Усами Бін Ладена, написав лист законотворцям, в якому повідомив: «Існує велика стурбованість, що наявність зброї, навіть, якщо її володіння обмежене ліцензією для осіб тільки старше 21 років, може привести до збільшення як випадкової стрілянини, так і нанесення поранення самому собі».

Автор біля, сенатор Брайан Бердвелл, повідомляє: «Моя турбота - розширити свободу наших найбільш благонадійних громадян».

Раніше цього тижня, сенат штату Техас ухвалив закон, що дозволяє власникам ліцензії на зброю, відкрите його носіння в більшості публічних місць. Близько 850 тисяч резидентів Техасу володіють ліцензією, що становить 3% від населення штату. 

Джерело: huffingtonpost.com

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів