Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > 

Оксфорд очолив рейтинг кращих університетів газети Таймс

Дата: 2016-11-01
Незважаючи на занепокоєння навколо голосування по Брекзіту, Оксфордський університет посів перше місце в світовому рейтингу університетів газети Таймс. Це перший раз за останні роки, коли британський університет виявився на вершині рейтингу: попередні п'ять років ця честь була віддана Каліфорнійському Технологічному Інституту. А все тому, що дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів (1.83 млрд. доларів). Це зробило істотний вплив на збільшення кількості досліджень, повідомляє Пітер Хобсон з Ройтерс.

Вищі навчальні заклади США домінують в топ-10 і топ-20 рейтингу, включаючи Стенфордський, Гарвардський, Прінстонський університети, а також Массачусетський технологічний інститут.

Кембридж і Лондонський Імперіал Коледж також входять в топ-10.

Університети Святого Ендрю в Шотландії і Шеффілдський в Англії вибули з топ-100.

88 британських університетів входять в топ-800, що на 10 більше, ніж у минулому році. За цим показником Британія посідає друге місце в світі після США.
Відповідно до альтернативного рейтингу, QS World University Rankings, загальна кількість британських вузів знизилося, а Кембридж поступився першим рядком вперше з 2004 року, посівши третє місце.

Великобританія є другою за популярністю країною в світі серед студентів, які шукають вищу освіту поза власної країни.

Азіатські університети намагаються складати конкуренцію. Так, Національний університет Сінгапуру зайняв 24 рядок, а два кращих університету Китаю потрапили в топ-40.
Рейтинги складаються за такими критеріями як навчання, дослідження і прибутковість. Оксфорд - найстаріший університет англомовного світу.

Джерело: http://www.educationnews.org/ 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів