Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Школа Bellerbys College

Школа Bellerbys College

Bellerbys - це по-справжньому міжнародний коледж, в якому навчаються студенти з 120 країн. Навчальні центри розташовані в Лондоні, Оксфорді, Брайтоні та Кембриджі.

Коледж в Лондоні займає нову сучасну будівлю, обладнане у відповідності з останніми стандартами і має першокласний гуртожиток. Розташовується у відмінному районі Грінвіч. Коледж користується великою популярністю у студентів з усього світу.

Оксфорд - це місто, життя в якому б'є ключем. Він досить малий, щоб відчувати себе затишно, але досить великий, щоб щотижня тут проводилися різні заходи. У місті знаходиться Оксфордський університет, що складається з 39 коледжів, розташованих навколо школи. Так само тут є чудові музеї, включаючи всесвітньо відомий Ашмолеан, що став в 1683 році першим у світі публічним музеєм. У місті багато пабів, клубів і кафе з живою музикою, що працюють цілий рік. Територія школи розташована в центрі міста, буквально в декількох хвилинах ходьби від залізничного і автовокзалів. Школа знаходиться в тихій місцевості, на березі річки Темзи, всього лише в 10 хвилинах ходьби до центру міста.

Брайтон - це молодіжне місто з великою кількістю пам'яток і прекрасних місць відпочинку, затишними ресторанами, театрами та мистецькими галереями. Про місто говорять як про «міні Лондоні у моря»: він поєднує в собі привабливість столиці та розташування на морському узбережжі. Центр, який почав роботу восени 2007 року, відкриває нові горизонти для іноземних студентів в Брайтоні. Сучасні навчальні аудиторії, побудовані з урахуванням новітніх технологій, а також найвищий рівень викладання, забезпечують студентам успіх у досягненні їх академічних цілей.

Кембридж
не має аналогів якості університетської освіти, і тому життя і навчання в цьому місті відкриває перед вами необмежені можливості: відомі будівлі Каплиці Королівського Коледжу (Kings College Chapel), катання на човнах з жердиною по річці Кем, нічне життя, величезна кількість культурних пам'яток. Bellerbys College в Кембриджі розташовується на території двох кампусів, кожен з яких має свій неповторний характер. Залежно від обраної програми, студенти вчаться в Queens Campus з його класичними старовинними будівлями або в Manor Campus, що відповідає всім сучасним вимогам.

Foundation course

Програми Foundation в Bellerbys College розроблені для підготовки до вступу в університет наступними напрямками:

• Мистецтво і дизайн
• Бізнес
• Хімічні технології
• Інженерні науки
• Гуманітарні науки
• Інформаційні технології
• Право
• Наука
• Медіа.

Інтенсивний річний курс підготовки до університету (до 25 годин навчання на тиждень) складається з трьох триместрів і забезпечує швидке надходження в університет. Початок курсу в вересні, січні або квітні, що дає вам можливість почати навчання в зручний час.

Успішне закінчення курсу гарантує надходження в один з 50 університетів Великобританії, з якими у коллдежа партнерські відносини. Крім навчання студенти отримують консультацію і пораду на вибір університету, мають можливість зустрітися з представниками обраного університету перед прийняттям остаточного рішення, відвідати студентське містечко обраного університету, а також зустрітися з представниками університету під час їх відвідування коледжу Bellerbys.

Понад 600 студентів розпочали навчання на ступінь бакалавра, закінчивши програми доуніверситетської підготовки Bellerbys College в 2010 році. 34% з них надійшли в 20 кращих університетів Великобританії, такі як Warwick (7-е місце в рейтингу), Bristol (16-е місце в рейтингу), Southampton (14-е місце в рейтингу), Bath (12-е місце в рейтингу).

Вимоги:

Вік від 16,5 років.
Рівень англійської мови - IELTS 4.5 або TOEFL 477 або еквівалент.
Успішне завершення середньої освіти.

Початок навчання: всі предмети - вересень; вересень, січень і квітень (бізнес спеціалізації).
Тривалість курсу: 3 триместру.
Вартість навчання: 5995 фунтів за триместр.
Програма підготовки англійської мови (при необхідності): 5320 фунтів за триместр.

Вартість проживання за триместр, фунтів:Трансфер з / в аеропорт (в одну сторону), фунтів:Додаткові витрати:

Візовий збір - 84 фунти
Авіапереліт - 300-700 USD
Страховка - близько 1 USD / день

Курси валют:
Нацбанк України

До інших шкіл

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів