Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Школа St. Giles London Highgate

Школа St. Giles London Highgate

Лондон, одна з найпопулярніших столиць світу, привертає щорічно мільйони гостей. Місто незвичайного стилю та динаміки. Відмінне місце для студентів, які люблять шум і динаміку мегаполісів з широкими можливостями для розваг і відпочинку: галереї, магазини, парки, музеї, театри, клуби, бари, ресторани, кінотеатри.

Міжнародна школа St. Giles є однією з найбільш відомих мовних шкіл. Заснована в 1955 році. На сьогоднішній день школа, що має за плечима більш ніж 50-річний досвід викладання, по праву вважається одним з найбільш успішних навчальних центрів англійської мови Великобританії. У 2006 році школа отримала нагороду як Найкраща Міжнародна Школа англійської мови на думку Language Magazine's Star Awards.

St. Giles Highgate знаходиться в спокійному зеленому районі Хайгейт, на північ від центру міста. Якщо ви мрієте навчатись далеко від шуму і суєти, в розслабленої атмосфері респектабельного району в оточенні прекрасних парків, школа St.Giles Highgate - ваш вибір. Хайгейт - улюблене місце відомих письменників, художників, музикантів, яких можна зустріти тут в незліченних кафе, ресторанах, барах і магазинах.

Коледж
St. Giles розташований всього в 5 хвилинах ходьби від станції метро Highgate, до центру міста звідси можна дістатися за 25 хвилин. Школа займає гарне історичний будинок з власним розкішним садом в англійському стилі. Влітку тут влаштовуються вечірки і барбекю, а в теплу погоду можуть навіть проводитися уроки. У коледжі прекрасні умови для навчання: 24 затишних класних кімнат, лінгафонні кабінети, бібліотека для самостійних занять, клас з відео та комп'ютерним обладнанням з великим вибором фільмів і навчальних матеріалів. Усі студенти можуть безкоштовно користуватися Інтернетом.

Курс Foundation

Програма курсу включає:

Інтенсивну мовну підготовку до іспиту IELTS
Розвиток навичок проведення презентацій, підготовки есе, критичного аналізу і мислення
Вибір академічних модулів, які включають міжнародний бізнес, маркетинг, менеджмент, економіка, фінанси і бухгалтерський облік, юріспурденція.
• Допомога у підготовці та подачі документів до університету

Інтенсивність курсу: 30 уроків на тиждень
Максимальна кількість студентів у групі: 12 осіб


Проживання, фунтів

1. У сім'ї, вартість (на тиждень)2. У резиденції, вартість (на тиждень)Chester House (15 хвилин на автобусі). Харчування - сніданок і вечеря. Вік - 18-25 років.

Somerset Court (20-25 хвилин до школи, центр Лондона). Без харчування, одномісне розміщення. Вік - від 18 років.
Вартість - 310 фунтів на тиждень.

Додатково можна замовити вечерю в гуртожитку St Giles - 46 фунти в тиждень.

3. У готеліТрансфер з / в аеропорт (в один кінець)

Лодоні Хітроу - 74 фунти
Лондон Гетвік - 84 фунти
Лондон Лутон - 84 фунти

Додаткові витрати

Реєстраційний внесок - 50 фунтів
Візовий збір - 84 фунти
Авіапереліт - 300-700 USD
Страховка - близько 1 USD / день

Курси валют: Нацбанк України

До інших шкіл

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів