Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна

ПРОГРАМИ

Широкий вибір варіантів мовних курсів в Англії в залежності від ваших цілей, кількості вільного часу та бюджету подорожі.

Канікули в Англії - це поєднання приємного з корисним. Дитячі канікули в Англії включають вивчення англійської мови, екскурсії та цікаві розважальні заходи. Програми проходять в приватних школах Англії, недорогих мовних школах та британських таборах.

Програма навчання в англійських школах відрізняється від української системи освіти. Щоб успішно потрапити до університету в Англії українським випускниками у більшості випадків необхідно пройти підготовчі курси.

Вища освіта в Англії ціниться за високі стандарти та орієнтацію на потреби роботодавців, що дозволяє отримати гарну роботу. Важливі переваги освіти в Великобританії: високий життєвий рівень та низький рівень злочинності, абсолютна віротерпимість британського суспільства та насичене культурне життя.

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів