Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Англійська для дітей

Мовні школи Англії

Перевага - недорого.

Мовні школи Англії - навчальні заклади, створені спеціально для іноземних студентів. Програма вивчення англійської мови включає уроки, екскурсії та розважальні заходи. Переваги програм в мовних школах Англії, а також університетах - більш низька вартість у порівнянні з приватними школами.
 
Навчання
 
У перший день програми діти проходять тестування на знання англійської мови. За результатами тесту учнів розподіляють по навчальним групам.
 
Інтенсивність занять складає 15-20 уроків на тиждень. Уроки проходять з понеділка по п'ятницю приблизно з 9:00 до 13:00.
 
Мовні школи Англії не поступаються школам-пансіону за якістю викладання англійській мові. Сучасні методики викладання роблять уроки цікавими та ефективними. Особлива увага приділяється розвитку навичок спілкування та вимови.
 
Проживання
 
Мовні школи Англії пропонують два варіанти проживання - в резиденції школи і в англійських сім'ях.
 
У резиденції діти проживають зазвичай в кімнатах по 2-4 людини. Гуртожитки знаходяться в безпосередній близькості від будівлі школи. Цей варіант підійде всім дітям незалежно від віку.
 
Під час проживання в сім'ї, діти зазвичай живуть в кімнатах по 2 людини. Крім переваги додаткового спілкування англійською мовою, проживання в сім'ї дозволяє познайомитися з англійською культурою і побутом. Даний варіант більше підходить дітям старше 14 років.
 
Харчування

 
Мовні школи Англії пропонують триразове харчування у шкільній їдальні, якщо діти живуть в резиденції школи. Якщо діти живуть у сім'ях, тоді сніданок і вечеря в сім'ї, а обід - у шкільній їдальні. Також, в більшості шкіл є буфет, в якому за невелику плату дитина може купити собі додатково шоколадку або сік.
 
Розважальна програма
 
Оскільки мовні школи Англії не мають величезної власної території і відповідної інфраструктури, як приватні школи-пансіони, кількість розважальних заходів обмежена, що істотно зменшує вартість програми.
 
Розважальна програма в мовних школах Англії може включати різноманітні ігри та конкурси, відвідування аквапарку, пікніки, дискотеки, настільний теніс, перегляд фільмів, прогулянки по місту, шопінг.
 
Екскурсії
 
Стандартна програма в мовних школах Англії включає дві екскурсії на тиждень: одна на цілий день і одна на півдня. Екскурсії відрізняються в залежності від місця розташування школи. Якщо школа знаходиться у межах 1,5-2 годин їзди від Лондона (більшість шкіл), тоді екскурсії до столиці Англії практично гарантовані.

Спеціальний гід на час екскурсій не надається. Екскурсії включають прогулянки по місту, походи в музеї разом з викладачами мовної школи, які і розповідають дітям про основні визначні пам'ятки.
 
Трансфер
 
Організовується з аеропорту до школи і назад.
 
Авіапереліт
 
У разі якщо дитина віком до 13 років, в обов'язковому порядку замовляється супроводження дитини під час авіа перельоту. Під час реєстрації в аеропорту співробітник авіакомпанії приймає дитину з рук батьків, проводить в літак і по приїзду до Англії передає дитину зустрічає стороні, попередньо перевіривши документи зустрічаючого. Аналогічна процедура відбувається при зворотному перельоті.
 
Якщо дитині вже виповнилося 13 років супровід необов'язково, але може бути замовлено за бажанням батьків.

Наші послуги

  • підбір мовної школи в Англії у відповідності з вартістю програми, місцем розташування школи, інтенсивністю курсу та іншими критеріями;
  • організація поїздки: проживання, візова підтримка, страховка, авіаквитки, трансфер та супровід в аеропорту;
  • супровід під час дії програми в мовній школі в Англії.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів