Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Англійська для дітей

Літні канікули в Англії. Канікули у Великобританії

Переваги - дуже безпечно, якісно і цікаво.

Канікули в Англії - це прекрасна можливість для дітей поєднати приємне з корисним: уроки англійської мови поєднуються з широким вибором розваг, екскурсій і спортивних ігор.

Основні переваги програм літніх канікул у
школах-панісіонах Великобританії - високий рівень безпеки та якісні екскурсії.

Навчання

У перший день по приїзду діти проходять тестування на знання англійської мови. За результатами тесту відбувається розподіл по групах. Інтенсивність навчання може бути різною:
 
Стандартний курс - 20 уроків на тиждень. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю приблизно з 9:00 до 13:00.
 
Інтенсивний курс - 30 уроків на тиждень. Програма дозволяє досягти максимального ефекту за обмежений час. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю приблизно з 9:00 до 16:00.

Сучасні методики викладання в школах роблять літні канікули в Англії цікавими та ефективними. Особливу увагу на уроках приділяється розвитку навичок спілкування і вимові.
 
У кожного школяра є головний вчитель, до якого можна звертатися з проханнями. Наприклад, дитина може попросити перевести її в іншу групу, якщо їй дуже важко, або, навпаки, занадто легко вчитися.
 
Проживання
 
Літні канікули в Англії - це безпечний відпочинок: діти живуть у резиденціях, що знаходяться на закритій території школи. Номери бувають різні - від 1-2-місних кімнат зі зручностями і до 4-6-місних номерів без зручностей, в залежності від конкретної школи та віку дитини (зазвичай, чим старше, тим менше сусідів по кімнаті).

Розміщення продумано так, щоб в одній кімнаті жили діти, які розмовляють строго на різних мовах. Завдяки цьому, хлопці спілкуються з однолітками лише англійською, що позитивно впливає на ефективність проведення літніх канікул у Великобританії.

Досвідчені співробітники школи оперативно вирішують всі організаційні питання дітей, що приїжджають на літні канікули до Англії з самих різних країн. Кожний тиждень відбувається зміна постільної білизни, стирається одяг.
 
Харчування
 
Харчування триразове. За невелику плату дитина може додатково купити, наприклад, шоколадку або сік.
 
Розваги і спорт
 
Територія британських шкіл часто досягає десятків гектарів, які зайняті спортивними полями і майданчиками, басейнами, тренажерними і фітнес залами, театральними та музичні студіями, всілякими гуртками і т.д. Вибір заходів зазвичай дуже широкий:
 
Спортивні заходи
 
Футбол, їзда верхи, баскетбол, картинг, плавання в басейні, стрільба з лука, крикет, волейбол, теніс, каное, нетболл та інші види спорту.
 
Розважальні заходи
 
Малювання, уроки танців, музика, дискотеки, театральні постановки, пікніки, конкурси.
 
Екскурсії
 
Зазвичай програма включає дві екскурсії на тиждень: одна на цілий день і одна на півдня. Напрямок екскурсій залежить від місця розташування школи. Якщо навчальний заклад знаходиться в межах 1,5 - 2 годин їзди від Лондона (більшість шкіл), поїздки до столиці під час літніх канікул у Великобританії, як правило, гарантовані.
 
Трансфер
 
Організовується з аеропорту до школи і назад.
 
Авіапереліт

 
Якщо дитина віком до 13 років, в обов'язковому порядку замовляється супровід під час авіаперельоту до Великобританії. Це означає, що при реєстрації в аеропорту, співробітник авіакомпанії приймає дитину з рук батьків, проводить в літак і по приїзду до Великобританії передає з рук у руки зустрічаючій стороні, попередньо перевіривши документи. Аналогічна процедура відбувається при зворотному перельоті.
 
Якщо дитині 13 і більше років супровід необов'язковий, але може бути замовлений за бажанням батьків.

Наші послуги

  • підбір приватної школи-пансіону в Англії у відповідності з вартістю програми, місцем розташування школи, інтенсивністю курсу та іншими критеріями;
  • організація поїздки: проживання, візова підтримка, страховка, авіаквитки, трансфер та супровід в аеропорту;
  • супровід під час дії програми в Англії.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів