Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Вища освіта

Університети Англії. Вища освіта в Великобританії.


Основні факти про отримання ступеня бакалавра в університетах в Англії.

Тривалість навчання

Для отримання диплома бакалавра в університеті Великобританії доведеться провчитися 3 роки. На деяких дисциплінах необхідний ще й досвід практичної роботи - дизайн, медицина, архітектура, мода. Тривалість освіти за даними напрямками в університетах Англії, відповідно, зростає. Наприклад, майбутнім дизайнерам потрібно пройти 1-2 року підготовчого курсу і тільки потім - основний 3-річний. При вступі на медицину, навчання в університеті Великобританії розтягується на 6-7 років.

Вартість

Вартість освіти в університеті Англії коливається від 8000-18000 фунтів за академічний рік.
Витрати на проживання складають: Лондон, Оксфорд і Кембридж - 7000-10000, інші міста - 6000-9000 фунтів на рік.

Вибір університету

При виборі університету в Англії слід керуватися наступними факторами:

  • Загальний рейтинг університетів Англії, який публікують провідні британські газети.
  • Рейтинг університетів з обраної спеціальності. В усіх університетах в Англії своя спеціалізація, в одних сильними сторонами є академічні дисципліни, інші прагнуть сформувати свої навчальні програми, виходячи з запитів роботодавців.
  • Місце розташування університету в Англії та умови проживання.
  • Вступні вимоги (у першої десятки найпрестижніших університетів Англії вступні вимоги строгі і конкурс може досягати до 100 чоловік на місце).

Вступ

Більшість університетів Англії не приймають безпосередньо випускників українських шкіл в силу відмінностей між системами освіти у Великобританії та Україні. Наш аттестат не є еквівалентом британського, оскільки в українській школі навчаються 11-12 років, а в Англії - 13. Крім цього, обов
'язковий мінімальний вік на момент початку навчання в англійському ВУЗі - 18 років.

Існує 2 способи вступу в університети Великобританії:

  • Перший спосіб полягає в підготовчих програмах: дворічні A-levels та International Baccalaureate, які проводяться в приватних британських школах-пансіонах і коледжах і однорічна Foundation Program, яка викладається в університетах і спеціалізованих мовних школах.
  • Другий спосіб полягає у вступі в університети Англії після закінчення 1-2 курсів українського ВНЗу. У цьому випадку необхідні хороші оцінки і високий рівень англійської мови (IELTS 6,5 і вище). Цей варіант гарний тим, що ваша освіта буде визнана еквівалентною освіті у Великобританії без додаткових грошових витрат. Поганий тим, що не дуже надійний, тому що шансів вступити таким способом в топові ВНЗ Великобританії (Кембріджськийі, Оксфордський університети та кілька інших) небагато. До того ж дуже важлива психологічна адаптація, а також необхідність знати англійську мову на потрібному для успішного навчання у вузі рівні.

Набором студентів в усі університети Англії, займається центральне бюро UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) - національна Служба прийому до університетів і коледжів. Цим каналом повинні користуватися й іноземні абітурієнти.

Наші послуги

  • підбір університету в Англії у відповідністі з бажаною спеціальністю, рейтингом університету, вартістю освіти, місцем розташування та іншими критеріями;
  • вступ: консультування та підбір документів, листування з університетами;
  • організація поїздки: проживання, візова підтримка, страховка та авіаквитки.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів