Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Англійська для дорослих

Спеціалізовані курси англійської мови розроблені для професіоналів у різних галузях: медична і фінансова англійська, англійська для HR, банківська справа, маркетинг, реклама та піар. Окремі програми існують для вчителів англійської мови, в таких сферах як туризм, готельний бізнес, авіація та військова справа. Курси проходять в Лондоні, Оксфорді, Брайтоні та інших британських містах.

Програма
 
Програма навчання спеціально прив'язана до конкретної професії і особливостей бізнесу. Під час курсу поєднується вивчення загальної та спеціалізованої англійської мови (наприклад, медична англійська мова і т.д.).
 
Переваги
 
По закінченню курсу англійської для фахівців ви зможете:

  • вільно спілкуватися в діловому середовищі;
  • розширити професійний словниковий запас;
  • ефективно брати участь на бізнес-зустрічах;
  • покращити складання ділових листів;
  • успішно працювати в міжнародній обстановці.

Вимоги
 
Для зарахування на курс англійської для фахівців необхідно володіти рівнем англійської мови «нижче середнього» (pre-intermediate level) або вище.
 
Інтенсивність курсу
 
Висока інтенсивність: 25 - 30 уроків на тиждень. Заняття починаються, як правило, о 9:00 і тривають до 15:00 - 16:00, з понеділка по п'ятницю.
 
Терміни і тривалість
 
Медична спеціалізація, фінансова та інші курси розраховані на 1-4 тижні. Дати початку курсів фіксовані.

Вартість

Залежить від інтенсивності курсу, кількості осіб в навчальній групі й місця розташування школи (наприклад, курси англійської в Лондоні, коштують дорожче, ніж в Оксфорді чи Брайтоні).

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів