Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Підготовка до університету

Програма A-level


A-level - це традиційна програма підготовки британських школярів до університету. Після отримання в 16-річному віці сертифіката про обов'язкову середню освіту (GCSE), учні, які планують вступати до ВНЗ, залишаються в школі. Протягом 2 років вони проходять програму підготовки до університету, яка і називається A-level.

Навчання

Програма A-level відрізняється вузькою спеціалізацією: на початку навчання обирається три-п'ять предметів, за якими складаються випускні іспити. Зазвичай це чотири спеціальності, з яких на другий рік навчання переносяться тільки три. Однак, кількість предметів не обмежується, і найбільш здібні школярі здають п'ять і більше іспитів A-level.

За результатами іспитів відбувається зарахування до університету: чим вище оцінки, тим більша кількість провідних університетів погодяться прийняти учня. Предмети на програму A-level вибираються виходячи з бажаної спеціальності в університеті. Наприклад, якщо ви хочете стати економістом - варто вибрати такі предмети як економіка, математика, англійська мова і бізнес чи політологію.

Вступні вимоги

Для зарахування на програму A-level школяреві повинно бути не менше 16 років, а рівень знання англійської мови - нижче за середній (Intermediate level, IELTS 5.0). Школярі, які бажають покращити англійську під час навчання, можуть брати додаткові уроки.

Переваги

Програма A-level визнана усіма британськими ВУЗами, в тому числі найпрестижнішими. Для тих, хто хоче вступити в Оксфорд або Кембридж, A-level - це найкращий вибір. Крім Великобританії, програма A-level визнається провідними університетами всього світу.

Наші послуги

  • підбір школи на основі ваших вимог та побажань;
  • вступ: збір документів, листування зі школами, проведення тестувань;
  • візова підтримка;
  • організація поїздки: страховка, авіаквитки, трансфер;
  • підтримка зв'язку з батьками після початку навчання.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів