Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Середня освіта

Проживання

Більшість учнів англійських шкіл-пансіонів проживають на території школи, у шкільному гуртожитку. Дана обставина дозволяє школярам підтримувати постійний контакт із викладачами.

Гуртожиток представляє із себе великий затишний будинок, з усіма зручностями, що обслуговуючим персоналом і представниками адміністрації, які стежать за порядком і розселенням школярів.

Усі учні живуть у кімнатах з іншими дітьми такої ж статі. Дітей розселяють у кімнати по 1-6 чоловік, залежно від віку дітей. Школярів молодшого віку за звичай селять у більших кімнатах по кілька людей. Чим старше учень, тим менше в нього сусідів по кімнаті. Учні двох останніх класів живуть в одно- і двомісних кімнатах.

У корпусі школи живе куратор, який стежить за порядком, і до якого можна звернутися по будь-якому питанню, що стосується проживання. Школа пропонує учням пральню - білизна переться 1 раз на тиждень. На території знаходиться медичний пункт, у якому медсестра може надати первинне медичне обслуговування.

Харчування в школах триразове.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів