Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Середня освіта

Школа-пансіон в Англії. Вступ.

Вступ у приватну школу-пансіон в Англії - це процес, який потрібно починати заздалегідь. Зазвичай школи-пансіони Англії радять подавати документи в жовтні-листопаді, тобто майже за рік до початку навчання.

Тестування

Для вступу в англійську приватну школу-пансіон дитині необхідно пройти тест на знання англійської мови. При вступі в старші класи школи можуть зажадати здати тести по математиці та логіці.

Усі навчальні заклади мають власні системи тестування. У найбільш престижних школах-пансіонах Англії тести спрямовані на відбір студентів з винятково високими здатностями й підготовкою. Це пов'язане із конкуренцією між приватними школами-пансіонами за одержання високих позицій у національних рейтингах. Чим вище успішність учнів, тем краще вони складають іспити, що відразу ж позначається на рейтингу школи. Школи-пансіони, що проводять такий конкурсний відбір, називаються "selective schools" і потрапити до них складніше, ніж в інші школи.

Деякі приватні школи-пансіони проводять іспити тільки на своїй території, інші - дозволяють здати тест в Україні при дотриманні екзаменаційних умов (наприклад, у школі, де вчиться дитина).

У будь якому випадку для вступу в приватну школу-пансіон в Англії необхідне знання англійської мови й шкільних дисциплін. Багато шкіл, що орієнтовані на приймання іноземних студентів, пропонують додаткові курси англійської мови, які допоможуть дитині швидше адаптуватися в англійській школі. Крім того, у деяких школах діють міжнародні центри, навчання в яких дозволяє дитині безболісно увійти в навчальний процес.

У якому віці вступати до школи

7 років - саме з 7 років діти приймаються більшістю підготовчих шкіл. Якщо ви вирішили надати дитині повну освіту в Англії, тоді це той вік, з якого можна починати.

8 - 11 років - у віці 13 років британські школяри складають іспит, який є необхідним для вступу в середню школу. Дво-трирічної підготовки цілком достатньо, щоб добре підготуватися до іспиту і підтягнути англійську мову.

13 - 14 років
- в 16-літньому віці всі учні складають іспити на одержання Загального Сертифіката про Середню Освіту - General Certificate of Secondary Education (GCSE). Для успішної здачі іспитів необхідна дворічна підготовка, тому вступ у школу-пансіон в Англії у віці 15 років або по закінченню 9 класу української школи є небажаним.

16 - 17 років - вступ у британський ВУЗ потребує обов'язкової 2-літньої підготовки британських студентів по програмах A-levels або International Baccalaureate. Більшість українських дітей поступають на дані програми відразу ж після закінчення школи. Альтернативний варіант – подавати документи в 16 років по закінченні 10 класу.

Наші послуги

  • підбір школи-пансіону в Англії у відповідністі із вашими побажаннями за вартістю, програмою навчання, місцю розташування школи в Англії й іншими критеріями;
  • вступ: підбір документів, переписка зі школами;
  • організація поїздки: візова підтримка, страховка, авіаквитки.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів