Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Середня освіта

Приватні школи Великобританії. Вибір школи

Вибір приватної школи Великобританії - дуже непросте завдання, вирішення якого залежить від Ваших цілей і бюджету, можливостей дитини і її характеру, а також деяких інших факторів. Наступні фактори допоможуть вам визначитися із пріоритетами підчас вибору школи.

1. Змішане або роздільне навчання


На сьогоднішній день існують наступні приватні школи Великобританії: школи для хлопчиків, школи для дівчат, а також змішаний тип навчання, коли хлопці й дівчата вчаться в одній школі. Усе питання в тому, що для вас важливіше: повна концентрація на навчанні, що не допускає відволікань на протилежну стать, або заняття в змішаному колективі - тому середовищі, у якому дитина буде перебувати після закінчення програми в приватній школі Великобританії.

2. Рівень володіння англійською мовою

Під час вступу в приватні школи Великобританії від іноземного школяра потрібен високий рівень знання англійської мови. Особливо це стосується школярів старших класів. У молодших і середніх класах вимоги до мови відносно невисокі.

Міжнародні освітні центри, які можуть бути як частиною школи, так і окремим навчальним закладом, створені для іноземних дітей з недостатнім знанням англійської мови. Після деякого часу навчання в класі з іноземними студентами, дитина зможе, поліпшивши англійський, перейти в загальну групу.

3. Академічна успішність учнів


Якщо ви плануєте відправити дитину в приватну школу у Великобританії з подальшим прицілом на вступ до університету, звертайте увагу на результати учнів конкретної школи. Від рівня академічної підготовки в школі залежать результати іспитів учнів, і, відповідно, рівень університетів, готових їх прийняти.

4. Спорт і мистецтво

Якщо в дитини є таланти, захоплення й ви прагнете, щоб вони розвивалися - вибирайте школу з урахуванням цього фактора. У більшості шкіл Великобританії навчання включає розвиток талантів у різних сферах, прекрасні бази шкіл пропонують: висококласних тренерів і найсучасніше спортивне устаткування, прекрасні театральні, художні й музичні студії.

5. Традиції й атмосфера

Атмосфера в школі дуже важлива. Існують більш демократичні школи, де шкільна форма необов'язкова й дитина може називати викладача за ім’ям. Проте більшість приватних шкіл Великобританії пропонують традиційне навчання, що включає форму, участь у спортивних і релігійним заходах і звертання до старших за прізвищем.

6. Величина школи

Якщо ви прагнете атмосферу сімейного затишку для вашої дитини під час навчання в приватній школі у Великобританії, тоді вам більше підійдуть маленькі навчальні заклади в 100-200 чоловік. У таких школах вчителя приділяють дітям максимально індивідуальний підхід, а директор усіх дітей знає поіменно.

У більших школах у Великобританії кількість студентів може досягати 1000 чоловік і більше. Перевага цього варіанта - величезна різноманітність різних кружків, секцій. Більші школи більш багаті, у них часто якісніше й сучасніше оснащення.

Середній варіант або золота середина - школи, чисельністю в 300-600 чоловік.

7. Кількість іноземних студентів

У більшості приватних шкіл Великобританії кількість іноземних студентів становить близько 10% від загальної кількості учнів. Деякі батьки важають, що чим менше іноземців у школі, тем краще. Однак, зовсім мала кількість іноземних студентів - 2-3% може свідчити про те, що школа має маленький досвід у роботі з дітьми з інших країн.

З іншого боку, у більшості випадків небажане, щоб кількість іноземців була більшою за 30% тому що губиться атмосфера країни перебування, а високий відсоток російськомовних школярів приводить до того, що вивчення англійської мови проходить менш ефективно.

8. Розташування школи

Близькість школи до міжнародних аеропортів робить більш зручним поїздки дитини додому на канікулах і батьків у школу. Занадто віддалене розташування школи може викликати деякі незручності.

Наші послуги

  • підбір школи-пансіону в Англії у відповідністі із вашими побажаннями за вартістю, програмою навчання, місцю розташування школи в Англії й іншими критеріями;
  • вступ: підбір документів, переписка зі школами;
  • організація поїздки: візова підтримка, страховка, авіаквитки.


Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів