Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > ПРОГРАМИ > Середня освіта

Програма та вартість навчання

Школи Англії пропонують дуже насичену програму навчання. З 8.30 до 17.30 (з перервою на обід) діти займаються уроками, спортом і позакласними заняттями в кружках. Потім - двогодинна перерва на вечерю та відпочинок. Увечері діти в обов'язковому порядку готують домашні завдання і укладаються спати в 21.00-22.00 (залежно від віку).

Приватні школи Англії пропонують для вивчення точні і природничі науки: математика, фізика, комп'ютери й програмування, хімія, біологія, географія, анатомія і біологія людини; гуманітарні: англійська мова, англійська література, інші мови (французька, німецька, іспанська та ін.), історію. Крім цього в приватні школи Англії пропонують вивчити основи бізнесу, економіка, юриспруденція, статистика та деякі інші предмети.

Особливу увагу школи в Англії приділяють спорту. Школи-пансіони мають розвинену інфраструктуру для занять десятками видів спорту, серед яких як розповсюджені скрізь футбол, баскетбол і плавання, так і типово британські види спорту - крикет, верхова їзда, регбі.

Вивчення мистецтва також дуже поширене: приватні школи в Англії мають театри, художні й музичні студії та різноманітні кружки.

Академічний рік

Навчальний рік в Англії складається з трьох триместрів і триває з вересня по липень із трьома канікулами між триместрами: двома строком до місяця та літніми канікулами, які тривають два місяці. Крім тривалих канікул, у середині кожного триместру проходять короткі канікули по 4-7 днів.

Осінній триместр триває з початку вересня до середини грудня; весняний - з початку січня до середини березня; літній - з початку квітня до кінця червня.

Шкільні іспити

Іспити на Загальний Сертифікат про Середню Освіту (General Certificate of Secondary Education, GCSE) дитина, що навчається в приватній школі Англії складає у віці 16 років. В цілому, діти складають близько 8 іспитів, серед яких обов'язковими є математика, англійська і іноземні мови.

Іспити на Загальний Сертифікат про Освіту Просунутого Рівня (A-levels, International Baccalaureate) складаються у віці 18 років. На підставі результатів цих іспитів школярі вступають в університети й, чим вище оцінка, у тим більш престижний університет вони можуть бути зараховані.

Для вступу в університет необхідно здати 3-4 екзамени за системою "A-levels" або 6 екзаменів за системою "International Baccalaureate". На початку навчання по підготовчій програмі у віці 16 років в приватній школі в Англії учні повинні обрати предмети, за якими будуть складатися іспити. Звичайно школяр обирає ті ж предмети, які прагне вивчати по вступу в університет.

Вартість навчання

Вартість навчання в приватних школах Англії залежить від місця розташування й рівня школи й коливається від 15 000 до 40 000 фунтів за навчальний рік. Середня вартість навчання в приватній школі в Англії становить 22 000 - 26 000 фунтів. Ціни включають оплату навчання, проживання, харчування й частину шкільних заходів.

Рік навчання розбит на 3 триместри. Звичайно оплата відбувається три рази на рік і гроші повинні бути отримані школою до початку триместру. Додаткові витрати в приватній школі в Англії можуть містити в собі витрати на шкільну форму, проживання під час канікул, шкільні поїздки й екскурсії, кишенькові гроші, додаткові заняття англійською мовою, якщо в цьому є необхідність. При вступі в школу вноситься реєстраційний внесок.

Приватні школи Англії вимагають, щоб в іноземних дітей, що живуть в Англії без батьків, був опікун. Послуги опікуна також оплачуються додатково.

Хоча додаткові витрати значно менше вартості навчання їх також необхідно враховувати для одержання ясної картини загальних витрат.

Наші послуги

  • підбір приватної школи в Англії у відповідністі із вашими побажаннями за вартістю, програмою навчання, місцю розташування школи в Англії й іншими критеріями;
  • вступ: підбір документів, переписка зі школами;
  • організація поїздки: візова підтримка, страховка, авіаквитки.

Задати питання >>>

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів