Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Queen Ethelburga's College

Queen Ethelburga's College

Образование в Англии

Місцезнаходження: Садиба Торп, Йорк, північна Англія
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 725 (401 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level, IB

Вік: 1-18 років
Результаты A-level: 47% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 30465-38085 фунтів (на пансіоні)
2985-11985 фунтов (без пансіону)

Queen Ethelburga's College - одна з найбільш престижних шкіл Північної Англії і Великобританії в цілому, яка займає винятково перші рядки рейтингів. Відкритий в 1912 році, ось уже протягом століття коледж приймає до лав учнів дітей відомих особистостей з усього світу. Політика адміністрації така, що щорічно в школу надходить збалансована кількість британців і іноземців, тому і ті, й інші відчувають себе добре. Для викладацького складу важливий комфорт кожної дитини, яка підвищує продуктивність навчання. Розташований в старовинному особняку коледж оснащений за останнім словом техніки, що, втім, не завадило зберегти дух традиціоналізму і навіть якусь розкіш.

Навчання. Програма навчання в Queen Ethelburga's College вибудовується згідно національної освітньої програмі. Учні можуть отримати знання з усіх предметів: від математики до літератури і мистецтвознавства. Крім того, додаткова увага приділяється курсам по бізнесу, а також предметів, що розвиває логічне і критичне мислення. Ці знання, на думку адміністрації школи, необхідні для успішної і повноцінної дорослому житті. Щорічно до 98% випускників коледжу надходять в найпрестижніші ВНЗ, включаючи Оксфорд і Кембридж.

Проживання. Учні розміщуються на території кампусу, по 1-4 людини в кімнаті. Кожна кімната оснащена всім необхідним для комфортного життя та продуктивного навчання: невелика кухня, холодильник, ванна і туалетна кімнати, телевізор та лазерний програвач (з таймером), телефон, основна меблі, навчальна зона, пожежна сигналізація. Крім того, постійно діє центр координації, співробітники якого стежать за поведінкою дітей, а також медичний центр.

Спорт і мистецтво. Дозвілля учнів в Queen Ethelburga's College різноманітне, веселе і пізнавальне. Діти можуть займатися в студіях мистецтва, балетом, стрільбою з лука, шахами, кулінарією, театром. Також відкриті школи верхової їзди, водіння, плавання, моди та шиття, фотографії, музики та багато інших. Кожна дитина зможе реалізувати себе в бажаній сфері діяльності. Фізичне здоров'я підтримується завдяки можливості займатися легкою атлетикою, гімнастикою, хокеєм, Лакросс, футболом, гольфом, тенісом, баскетболом та іншими видами спорту.

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Queen Ethelburga's College пропонує учням безліч освітніх напрямків, серед яких вони можуть вибрати те, яке найбільш відповідають їх інтересам, здібностям і потребам. Суть викладання полягає в індивідуальному підході до кожної дитини. Висококласне керівництво та адміністрування гарантує досягнення всіх заявлених цілей. Чітке визначення проблем, а також ефективні заходи їх вирішення говорять про якісне управління школою. Відмінно організований не тільки освітній процес, але і турбота про стан здоров'я та безпеки учнів, організація дозвілля. Діти, у свою чергу, позитивно реагують на старання, які докладає персонал і викладацький склад коледжу. Вони прагнуть досягти успіху в навчанні та особистісному розвитку. Оцінки по державних іспитів у школі вище середніх показників по країні, що говорить про якість викладання. Коледж має сприятливу для отримання знань атмосферу.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів