Дітям Студентам та молоді Діловим людям
 Головна > Sedbergh School

Sedbergh School

Образование в Англии

Місцезнаходження: Село Седберг, графство Північний Йоркшир (самий північ Англії)
Тип школи:

Школа-пансіон спільного навчання (хлопчики і дівчатка)

Кількість учнів: 533 (438 на пансіоні)
Програми:

GCSE, A-level

Вік: 4-18 років
Результаты A-level: 33% (оцінка А)
Вартість навчання та проживання за рік: 16695-27180 фунтів (на пансіоні)
6525-20025 фунтів (без пансиону)

Sedbergh School - це школа-пансіон зі змішаним типом навчання, яка була заснована в 1525 році і налічує 450 учнів у віці від 4 до 18 років. Коледж розташований в одному з найживописніших місць Англії. Седберг - одна з небагатьох шкіл у Великобританії, яка дійсно може вважатися повним пансіоном, тому як практично 100% її учнів проживають в школі.

Навчання. Цілодобовий щоденний пансіон і заняття 6 разів на тиждень не залишають учням місця для нудьги. Школа пропонує програму IGCSE, (більш складна і академічна в порівнянні з GCSE). 99% учнів успішно складають іспити GCSE і A-level, з них 45% - на відмінно, 65% на добре і відмінно. Більше 80% школярів вступають до університетів, з яких близько 4% надходять регулярно в Оксфорд і Кембридж.

Проживання - затишні резиденції, кімнати на 2-3 чоловік.

Спорт і позакласні заходи. 10 полів для футболу і регбі, поля для крикету, бігові доріжки, тенісні корти, критий басейн, стрільбище, корти для нетбола, критий спортзал. Найпопулярнішими видами спорту є регбі, хокей, теніс, крикет, атлетика, вітрильний спорт, стрільба, плавання і кінний спорт. Фахівці Sedbergh School розробили унікальну культурно-розважальну програму, яка включає в себе заняття музикою, театральні постановки, випуск газети, вечірки та дискотеки, а так само щотижневі екскурсії (Lake District, York Minster і Manchester United Football Club).

Висновки незалежної інспекції приватних британських шкіл. Керуючі Sedbergh School ведуть чудове стратегічне керівництво, беруть на себе значні зобов'язання. Відзначено відчутне покращення роботи школи з моменту останньої інспекції. Керуючі мають відповідний їх виду діяльності досвід і знання, які підтримуються комітетами. Вони регулярно працюють з представниками керівництва, директором і скарбником, постійно зустрічаються з начальниками відділів та простими працівниками. У результаті управління має чітке уявлення про сильні та слабкі сторони школи, а також її основних цінностях і цілях. Керуючі завжди готові надати підтримку в рості і розвитку кожного співробітника і учня, а також заклади в загальному, в підвищенні якості освіти та піклування.

До інших шкіл
 

Новини

Інтерв'ю Максима Сомова популярному українському інформаційно-новинному журналу.

Дослідницький фонд університету виріс на 10% і склав в цілому 1.4 млрд. фунтів. 

Це може статися вже через кілька днів після недавнього успішного проходження пропозиції про відкрите носіння зброї в публічних місцях. 


| Архів